Poznaj nas

O firmie

Witajcie

Witajcie w dynamicznej firmie promującej i dystrybuującej Gene Simmons Moneybag Sodas oraz inne markowe produkty. Jesteśmy dumni z tego, że możemy zaoferować Państwu produkty nieosiągalne do tej pory na naszym rynku. Pożądane przez koneserów, znane z wysokiej jakości, walorów smakowych i wyróżniające się niepospolitym designem.

Jesteśmy przekonani, że jako Konsumenci docenicie walory naszych produktów a jako podmioty chcące wzbogacić swoją ofertę szybko odczujecie ich marketingową moc. Jesteśmy otwarci na Wasze sugestie na temat kolejnych marek, produktów, których brakuje Wam na naszym rynku. Mamy wieloletnie doświadczenie w handlu międzynarodowym i nawet najbardziej skomplikowanej logistyce i nie boimy się nowych wyzwań.

Nasza marka

MoneyBag

Woda sodowa Gene Simmons Moneybag! Produkowana z czystego cukru trzcinowego i wszystkich naturalnych aromatów i barwników! Pijesz to?

Polgros Polska Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Gdyni (81-350), Plac Kaszubski 8/205 NIP: 5862368114 REGON 5862368114 , o kapitale zakładowym w wysokości 5000,00. zł (słownie: pięć tysięcy złotych) wpłaconym w całości, wpisaną do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy Gdańsk-Północ w Gdańsku, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000895300.

Translate »